Čtvrteční projekty (nejen) pro studenty

Moc zdravíme všechny holky, kluky i přátele, na tento čtvrtek jsme pro vás připravili zajímavé cca půldenní projekty, které můžete zrealizovat venku a můžete spolupracovat se sourozenci, rodiči nebo kamarády. 

Zkuste se ráno příjemně naladit a být otevření tomu, co všechno si během tohoto dne můžete nejen v projektech vyzkoušet, vytvořit, zažít. Protože dobrá nálada je polovina úspěchu :)

Kromě povinného zadádí pro jednotlivé třídy vás zveme k tomu, vyzkoušet si i jiné zadání, třeba s celou rodinou.

  • Tercie (Ksí) se bude nořit do krás doby barokní. Promění se ve protrétisty i projektanty krajiny barokní krajiny snů. Zadání stahujte zde.
  • Kvinta (Ný) se vydá do říše rostlin, hlavně těch kvetoucích. Zapátráme po jejich vůních, obraně i příbězích. Zadání stahujte zde.
  • Sexta (Mí) se podobně jako ksí vydá do doby "křivé perly", tj. baroka. A věřím, že si tvorbu vlastních krajin i Vivaldiho hudbu hodně užijete. Zadání stahujte zde.

Vypracované úkoly odevzdejte nejpozději do soboty večera (to ale neznamená, že to máte nechat na poslední chvílí). Budeme rádi, když Františkovi (tichy@prirodniskola.cz) nebo Matoušovi (bicak@prirodniskola.cz ) na mail zároveň pošlete vaše fotky v akci (klidně i průběžného snažení), aby bylo co dávat na školní instagram. :) 

Přeji vám hezké chvíle a radost z toho, co se vám podařilo vytvořit.

Abežka, Markéta, František

P.S. Určitě jste nazepomněli, že dnes večer na nás čeká překvapení, které již několik dní pro nás všechny chystají starší kluci. Zveřejníme ho dneska přesně v sedm večer na všech možných kanálech (fb, ig, web), tak se můžete už teď těšit!