Začátek školy: organizace týdne od 7. září

Nezapoměňte si usušit morké stany z Úvodního výjezdu!

pondělí 7. září 2015 se společně sejdeme v budově školy nejpozději v 7:50, kdy začně společné shromáždění, přijďte proto včas. Mluvit budeme opravdu o důležitých věcech (studijní průkazy ISIC, akce v blízké době a v průběhu celého roku, školní klub a další). 

Odpolední vyučování v pondělí odpadá (tj. končíme ve 14 hodin). První odpoledka proběhne ve čtvrtek 10. září. Rozvrh již najdete na webu.

Již během pondělí nebo úterý zájemci mohou přinést 150 Kč na vydání studentského průkazu ISIC (více informací sdělíme v pondělí na společnáku nebo je najdete zde). Pro vydání je také nutná fotografie. Všechny zájemce vyfotíme v úterý (vlastní donesené fotografie nepřijímáme).

Ve středu 9. září se plavání zatím nekoná (první plavání proběhne až 23. září). Sejdeme se proto ve škole v 7:50 a následovat budou dvě hodiny zpracovávání expedice a tvorba článků do expedičního časopisu. Po zbytek dne nás čeká společný zeměpisný program pro Mí, Lambdu a Kappu. Ný se bude po celý den věnovat seznámení se studijním systémem Přírodní školy a dalším seznamovacím aktivitám.