ZVEME VÁS: Kurz první pomoci pro veřejnost

V sobotu 22. listopadu pořádá naše škole ve spolupráci se Salesiánským centrem a SHM Letná celodenní KURZ PRVNÍ POMOCI PRO DĚTI I DOSPĚLÉ. 

Event on Facebook

Program je složen z dopoledních teoretických bloků, kde účastnímům naši studenti a absolventi objasní jednotlivá témata a bude prostor i na vyzkoušení potřebných dovedností. Po přestávce na oběd bude následovat simulační závod, během kterého si účastníci v týmech vyzkoušejí, jaké je to opravdu zasahovat.

Sraz mezi 8:20 - 8:30 před vrátnicí Salesiánského centra v Kobylisích (Kobyliské náměstí cca 50m od výlezu z metra), konec předpokládáme mezi 16. a 17. hodinou. Děti budou mít dopoledne organizované mírně odlišně než děti, ale program bude ve stejné budově. Akce je vhodná cca pro děti od 3. třídy ZŠ.

S sebou ŠÁTEK, starší oblečení (možná si ho během závodu ušpiníte), jídlo a pití (účastníci dostanou polévku a chleba), zápisník a psací potřeby, šátek. Kurz je zdarma. Doporučujeme účast na kurzu zájemcům o studium na naší škole.

Můžete přijít i bez přihlášení, nicméně budeme rádi, když nám napíšete, že se na kurz chystáte na tichy@prirodniskola.cz .

Těšíme se na vás.