ZVEME VÁS: Akademie Přírodní školy 2019

Letošní Akademie, jež je přehlídkou nejnovějších uměleckých divadelních projektů z dílny studentů Přírodní školy, se uskuteční ve středu 27. února 2019 od 17:00 v Salesiánském divadle na Kobyliském náměstí.

Event on Facebook

Těšit se můžete na nová divadelní představení a další překvapení. 

P R O G R A M

 • Vítejte v Delfách
  Autorská komedie, která odhaluje jak to doopravdy bylo s  věšteckým podsvětím a k čemu byly využívány první stany. Uvidíte, že lidská vykutálenost není výmyslem moderní doby.

 • Akt
  "Divadelní hra se zpěvy a tanci" z pera velkého českého myslitele Járy Cimrmana slouží nejen jako uctění jeho génia, ale i jako vzpomínka na všechny "Cimrmany" odehrané na Přírodní škole. Příběh o nečekaném shledání v domácnosti starého malíře Žíly a o jednom aktu otevírá otázku výchovy a hmotného zabezpečení tak, jako nikdy předtím. "Než na ně být surový, pošlu je do světa, však ona jim ta lidská společnost zahynout nedá."

 • PŘESTÁVKA
 • Haunting of Hill House
  Hill House, sám nepříčetný, se vypínal oproti okolním kopcům a svou temnotu držel uvnitř. Stál takto osmdesát let a dalších osmdesát stát může. Uvnitř se stěny tyčily, cihly navazovaly jedna na druhou, podlahy byly pevné a dveře pečlivě zavřené. Ticho se opíralo do dřeva a kamene, a cokoli zde kráčelo, kráčelo samo.

 • Návštěva z pravěku
  Ukázka z připravovaného divadelního představení, na jehož premiéru vás zveme 21. března 2019.

 

Jak divadelní představení, filmy a další projekty vznikaly jste mohli sledovat pod hastagem #vyjezdvesmir2019.

Těšíme se na vás.