ZVEME VÁS: 25 let Přírodní školy - výlet a setkání

Oslava 25. výroční založení Přírodní školy | sobota 10. března 2018

U příležitosti 25 let od založení Přírodní školy pořádáme výlet se setkáním přátel a obsolventů u ohně.

Program bude mít dvě části:

 • Dopolední společný výlet z Čelákovic do Staré Boleslavi podél Labe je nabídka. Trasa není dlouhá a je vhodná i pro kočárky a děti (8,5 km).
  SRAZ: 9:05 na Masarykově nádraží v odjezdové hale, nebo v 9:50 před nádražím v Čelákovicích. Rovněž můžete přistupit do vlaku cestou (spoj Os 9409).
  Lístek na vlak si každý koupí sám. Pokud máte lítačku, stačí koupit lístek MHD za 18 Kč pro dospělého nebo dětský za 9 Kč s platností na 2 pásma.

 • Setkání u ohně na zahradě ve Staré Boleslavi
  Kolem 13 hodiny se otevře zahrada ve Staré Boleslavi (Maxe Švabinského 371/22). Pokud nepůjdete na výlet je možné přijít rovnou na zahradu, možnosti parkování jsou ale omezené. Program bude volný, k dispozici bude za dobrovolný příspěvek špekáček, chleba nebo hermelín na opékání, nealkoholické pití (čaj, šťáva, voda).

  Velmi uvítáme váš příspěvek v podobě upečené buchty, štrůdlu nebo jiné trvanlivé dobroty.

  Setkání bude strukturované velmi volně. Na začátku se sejdeme a zazpíváme si u ohně, pak bude čas na opékání, jídlo, popovídání nebo sportování na zahradě.

  Během odpoledne bude možné shlédnout projekci fotografií z celé historie Přírodní školy a také pásmo vybraných studentských filmů. Bude možné se také seznámit s projekty spřátelených škol.

  Rádi bychom také účastníkům nabídli volně strukturovanou besedu 25 let Přírodní školy, kde bude možné zavzpomínat, podělit se o zkušenosti nebo uronit nějakou tu slzu dojetí.

  Na závěr bychom se opět sešli u ohně, poděkovali za to krásné čtvrtstoletí a rozloučili se zpěvem.

  Konec předpokládáme kolem 17. hodiny, ale je možné zcela volně přicházet a odcházet.

Přesně v tento den před 25 lety jsme obdrželi na ministerstvu dokument stvrzující zařezení do školského rejstříku.

Partnerem akce je Rodinný klub Klíček a Komunitní škola Mandala.

Těšíme se na vás.