Zkoušení - Marek Matura

Na jednotlivé dny (pondělí, úterý, středa) je možné přijmout pouze omezený počet studentů s protokoly a vydat pouze omezený počet testů (aby se vůbec daly testy včas opravit). Protože není jiná možnost, pořadí kontroly protokolů bude dáno pořadím vašich e-mailových přihlášek. Zároveň - pokud někdo bude požadovat více testů na jeden den, pak nechť je tímto dnem pondělí. V úterý a ve středu se více testů nebude stíhat.

Vaše požadavky na testy a oznámení, kdy přijdete odevzdat praktika, mi pošlete do neděle emailem (matura@prirodniskola.cz) ve formátu:

jméno - den/předmět/označení podmínky1, den/předmět/označení podmínky2, (stejně tak případné další podmínky), den/předmět/protokoly.

A kdy je možné se zkoušet (a z čeho):

Pondělí 18. května - od 10:00 do 13:00 (to znamená, že poslední test bude zadán ve 12:00 a případné kontroly protokolů ad. ve 13:00 skončí). 13:00 poznávání hornin a minerálů.

Úterý 19. května - o přestávkách kontroly protokolů a po vyučování ve 14:00 zadání testů . Později se testy již zadávat nebudou, tj. jeden student = jeden test. Kontroly protokolů nebudou po vyučování možné.

Středa 20. května - odevzdávání protokolů v průběhu dne (v případě, že vám budou některá praktika vrácena k přepracování nebude již možné opětovné odevzdání), zadání posledních testů těsně po vyučování (14:00 - jeden student = jeden test). Kontroly protokolů nebudou probíhat po vyučování.

Klidný víkend,

Marek Matura