Klasifikace a úprava podmínek z OV a D (J. Najbert)

Vzhledem k odpadnutí řady hodin v závěru roku upravuji podmínky z předmětů následujícím způsobem:

Ksí dějepis - podmínky A7 a A8 spojíme do jedné, test si napíšeme v pondělí 21. května (pro zájemce možný předtermín ve čtvrtek 17. května). Souhrn A9 dostane automaticky každý, který bude mít z předchozích podmínek A6 a A7(A8) nejhůře za C. V pondlěí 21. května proběhne ve škole kontrola portfolia za druhé pololetí. Celkový počet podmínek se snižuje na 11. 

Ný dějepis - podmínky A9 a A10 spojíme do jedné, test si napíšeme v pondělí 21. května. Počet podmínek se tím pádem snižuje na 12. V pátek 18. května proběhne ve škole kontrola portfolia za druhé pololetí.

Mí občanská výchova - podle dřívější domluvy jsme spojili podmínky A8 a A10 do jedné. Celkový počet podmínek se tedy snižuje na 15. V pondlěí 21. května proběhne ve škole kontrola portfolia za druhé pololetí a budeme psát závěrečný souhrn A11  (pro zájemce možný předtermín ve čtvrtek 17. května).

Lambda dějepis - podle předchozí domluvy jsme vyřadili podmínku A8 a nově přesouváme podmínku A10 na příští rok. Celkový počet podmínek se tedy snižuje na 12. V pondělí 21. května si napíšeme poslední podmníku A11 (pro zájemce možný předtermín v pátek 18. května) a zkontrolujeme portfolio za druhé pololetí.