Zachraňme Baobab a další malé nakladatele

Milí přátelé,

pomozte nám podpořit naše kamarády z oblíbeného nakladatelství Baobab, které je nyní v těžké situaci. Kupte si knížku už teď a udělejte si radost a zároveň dobrou věc. A navíc za akční ceny.

Děkujeme a přejeme vše dobré.

František Tichý

 

Nejde ale jen o Baobab, podpořme a mysleme i na další malé nakladatele, kteří přinášejí jedinečné a kvalitní knihy: Nakladatelství Paseka, Argo, Host, PROSTOR, Opus, OIKOYMENH, Academia, TORST, Akropolis, Labyrint, 65. pole, Jota, Dokořán, Druhé Město, Dauphin, DharmaGaia, GPLUSG, P3K, Triáda, VOLVOX GLOBATOR, fra, Polí5 / Rekomando, RUBATO, Verzone a další.

NABÍDKA BAOBABU

Co nového v Baobabu? Bez knihkupectví, knižních festivalů a veletrhů pokračujeme v přípravě nových knih, inventurách skladů a práci na novém webu. Věříme, že do prázdnin budeme mít pro naše čtenáře připravené novinky od českých autorů (včetně nového románu Františka Tichého), pokračování dobrodružné fantasy série Christelle Dabos, komiksy i knihy pro nejmenší. A pevně doufáme, že na podzim proběhne festival Tabook i řada dalších nyní odložených kulturních akcí.

  • Knížky je možné vyzvednout i osobně v okénku v Oldřichově 20, kde je naše knihkupectví (před vyzvedáváním volejte na 605 195 614) nebo objednat nonstop na gplusg.cz 

Objednávky v e-shopu vyřizujeme průběžně. S ohledem na preferenci bezkontaktního doručení Českou poštou doporučujeme platbu převodem (raději než dobírkou). V objednávce zaškrtnete formu úhrady převodem a v potvrzovacím mailu vám přijdou informace k platbě. Zatím umožňujeme pouze platbu bankovním převodem (rozšíření na platbu kartou připravujeme). Děkujeme za pochopení.

Pevné zdraví všem!