Voda - puťák 2019 - aktuální informace pro přihlášené

... je jen pro studenty a další kamarády, kteří do 30. června odevzdali přihlášku (seznam přezdívek je níže).

Letos se vydáme na hřebeny Šumavy, Strážný, Modravu a Rejštejn a odtud (snad)dojedeme do Sušice. Odtud poplujeme (bude-li voda) přes Střelské Hoštice a Strakonice do Putimi. 

Podrobné informace zde:

sraz: v pondělí 5. srpna 2019 na Hlaváku na obvyklém knižním místě v 7:50 (přesně nebo dřív, dospíte se ve vlaku...)

s sebou: stany (přespávání v kempech, resp. na nouzových nocležištích na Šumavě), karimatku, spacák, boty a věci do lodi (boty - ideálně staré tenisky, určitě ne kroksy, ty hned uplavou) i na putování Šumavou (dobře prošláplé pohorky), misku a lžíci, deštník, věci do každého počasí... Do lodí dostenete barely, ale když budete mít moc věcí, už se vám tam nevejdou. Doklad totožnosti (ISIC, OP ap.), kopii kartičky zdravotní pojišťovny

VEZMĚTE JÍDLO NA SPOLEČNÝ STŮL NA PONDĚLÍ VEČER + SKLENIČKU MARMELÁDY NEBO BALÍČEK SÝRA ČI TRVANLIVÉHO SALÁMU a dále nějaké dobroty.

NIKDE NEBUDE MOŽNOST NĚCO NAKOUPIT a první večeře tedy bude jen z toho CO KDO PŘINESE!!! 

A DOSTATEK VODY (a tedy i flašek)!!!

Ideálně neberte s sebou žádnou elektroniku, komunikace je možná přes vedoucí.

Návrat: v sobotu 10. 8. cca v 18:45 na Hlavák

Celková cena 2000,- (tj. kdo zaplatil zálohu, už přineste jen 1500,- Kč. (letos nemáme dotaci, tak vybíráme o dvě stovky víc, než vloni, ale co zbude se vrátí). Sourozenecká sleva platí dle dohody.

Není možný pozdější příjezd ani odjezd (kromě Špulky), akci by to narušovalo. Kdyby měl někdo podobný problém, ještě se včas odhlašte z akce.

A kdo se tedy přihlásil a jede: Jakub F., Ondra K.+Ma., Jonáš, Matěj K., Maruška Pá, Špulka, Dafit, Davor, Jára, Štěpán, Anička, Žofka, Matyáš B., Ester, Matyáš Ber., Kačka, Míša, Štěpánka, Tom Kov., Ondřej R., A+M, Franta, Marek, Zoja, Bára ???

Zkontrolujte si, jestli jste v seznamu a pokud třeba nemůžete jet, napište to včas - už kupujeme jízdenky a objednáváme jídlo ad.

Děkuji, přeji krásné léto a těším se na viděnou.

František (sms na 603995726)