Setkání Terezínské štafety - pokyny pro organizátory

O víkendu 20. - 22. března v Terezíně pořádáme setkání týmů soutěže Převezměte terezínskou štafetu. Níže přikládáme pokyny pro organizátory.

Kdy se pojede, kde a jak budeme bydlet?

Odjezd bude v pátek 20. března odpoledne z Prahy, bydlet budeme ve třídách ZŠ Terezín, kde se budeme většinou i stravovat. Počítáme se spaním na vašich vlastních karimatkách a ve vašich spacácích.

Co před odjezdem?

Sežeňte si na cestu a program oblečení, které bude stylově odpovídat době, které se věnujeme. Nemusí to být dobové originály, stačí časově neutrální oblečení – košili, svetr, plátěné kalhoty, dlouhou sukni ad. Samozřejmě si vezměte i běžné oblečení (viz. dále bod „co s sebou…“)

Co s sebou?

karimatku, spacák (příp. i deku), přezůvky, hrníček na pití, dobové oblečení, oblečení na převlečení v případě nepříznivého počasí, dobré boty (budeme se částečně pohybovat i v terénu mimo město), psací potřeby, baterku, doklad totožnosti, 400,- Kč na osobu na jídlo, ubytování a dopravu (část hradí sponzorsky ČD) – pokud by někdo tolik peněz neměl, vezměte si tolik, kolik můžete, a my vám přispějeme (ideálně nám to ale napište dopředu, díky.

Kde se sejdeme a kdy se vrátíme?

Sraz bude v pátek 20. března v 16:10 na pražském Masarykově nádraží. Pokud přijedete na Hlavní nádraží, na Masarykovo nádraží se dostanete pěšky (cca. 10 minut přes Vrchlického sady a dále napravo Opletalovou ulicí) nebo tramvají ze stanice 5 a 26 ze stanice Hlavní nádraží (na okraji Vrchlického sadů v ulici Bolzanova). Mapu najdete zde.

Návrat v neděli 22. března v 17 hodin opět na Masarykovo nádraží (je dobré pro další přestupy počítat s rezervou z důvodu možného zpoždění spoje).