Velikonoční pondělí

Tak co, slavíte pomlázku? Pamatuju, jak jsem jako kluk i s bráchama chodil koledovat po paneláku od bytu k bytu. Dost jsem se ale styděl a hlavně neměl rád vajíčka, takže to byl spíš chalenge, než velkej vodvaz. Předpokládám, že letos se kluci (a možná v rámci genderové vyrovnanosti i holky) budou realizovat hlavně doma, tak prosím buďte na maminky a sestry šetrní J.

 

Vypadá to, že Velikonoce budou opravdu určitým zlomem ve vývoji koronasituace. Jakým, to se ještě uvidí. Určitě sledujete diskuze, jak a kdy jaká opatření uvolňovat, nastartovat nebo ještě nechat spát ekonomiku, kdy, za jakých okolností, a jestli vůbec děti pustit do školy...
Situace je úplně nová a všichni se učí/učíme. Tak se asi necháme překvapit (doufám, že příjemně) a zatím budeme dál pokračovat v systému učení, který jsme i díky vám dokázali odladit a který zatím funguje nad očekávání dobře. Moc díky za všechnu dosavadní spolupráci a podporu, vám holkám a klukům i vám rodičům, prarodičům, přátelům...

Zítra to bude pět týdnů, co jsme ve škole byli naposled a tak jsme se s učiteli rozhodli udělat v devět společňák. Samozřejmě on line a měla by vám všem přijít na školní e mail pozvánka. Zazpíváme si, něco povíme a můžete se příp. i zeptat, co vás bude zajímat.
Tak nezaspěte a i když to nebude tak úplně vono, jako vidět se naživo, doufám, že nám to znovu pomůže uvědomit si, že i když jsme každý někde jinde a třeba i dost daleko, tvoříme stále jedno společenství.

Krásné velikonoční pondělí a zítra se těším.

 

František