Úvodní výjezd a začátek školního roku 2018/19

Vážení rodiče, milí studenti,

začátek nového školního roku se blíží. Jako tradičně ho zahájíme úvodním putováním, které letos povede v okolí řeky Vltavy v jižních Čechách. Jeden den bude věnován i splouvání přímo po řece. Nyní přinášíme první základní informace.

Putování začne v pondělí 3. září a vrátíme se v pátek 7. září.

S sebou: stan (je třeba se domluvit se spolužáky, aby byly stany vytížené a každý měl místo na spaní), spacák, karimatku, jídelní misku a lžíci, zavírací nůž, plecháček, láhev s pitím, boty vhodné pro delší trasy (pokud možno nepromokavé, příp. rezervní, kdo má boty nové, důrazně doporučujeme přes prázdniny je dostatečně "prochodit"), zápisník a psací potřeby, oblečení i pro případ špatného počasí, zákonným zástupcem podepsané potvrzení o bezinfekčnosti, doklad s fotografií pro uplatnění studentské slevy na jízdném (platí od začátku září 2018), starší 18 let doklad o studiu s fotografií, hygienické potřeby, plavky, kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Dále doporučujeme: baterku, menší kapesné, zavírací špendlík a šátek či jinou pokrývku hlavy. Studenti si batohy ponesou sami, je tedy záhodno balit uvážlivě. Rovněž balte tak, aby obsah celého batohu šel zabalit do barelu v lodi!

Bližší informace rozešleme emailem v nejbližších dnech.

Klidné letní dny.