Úvodní výjezd 2017

Vážení rodiče, milí studenti,

srdečně vás zdravíme na konci prázdnin a těšíme se do nového školního roku, který tradičně zahájíme na úvodním výjezdu, který letos bude směřovat na Táborskou pahorkatinu. Čeká nás trasa z Tábora do Příbrami. Těšit se můžete nejen na krásnou krajinu, ale i návštěvu Milevska, Orlíku, Smolotel a Makové hory a Svaté hory v Příbrami. Putování začne v pondělí 4. září a vrátíme se v pátek 8. září. 

Sraz:
v pondělí 4. září 2017 v 7:55 na pražském Hlavním nádraží v prostoru mezi knihkupectvím Neoluxor a přední vstupní skleněnou stěnou (pro neznalé plánek zde).

Návrat:
v pátek 8. září 2017 v 18:20 na Hlavní nádraží na stejné místo.
V případě neočekávaného zpoždění budeme aktuálně informovat na našem Facebooku.

Cena:
1 200,- Kč, platbu je možné provést na sekretariátu školy v posledním srpnovém týdnu nebo přímo na srazu v pondělí. 

S sebou:
stan (je třeba se domluvit se spolužáky, případně s patrony u primánů, aby byly stany vytížené a každý měl místo na spaní), spacák, karimatku, jídelní misku a lžíci, zavírací nůž, plecháček, láhev s pitím, boty vhodné pro delší trasy (pokud možno nepromokavé, dobře prošláplé, příp. rezervní), zápisník a psací potřeby, oblečení i pro případ špatného počasí (doporučujeme skládací deštník), zákonným zástupcem podepsané potvrzení o bezinfekčnosti, hygienické potřeby, plavky, kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Dále doporučujeme:
baterku, menší kapesné, zavírací špendlík a šátek či jinou pokrývku hlavy. Studenti si batohy ponesou sami, je tedy záhodno balit uvážlivě. Studentům primy bude možné vzít stany autem (ale až z Tábora), ostatní si je ponesou. Na první den bude třeba zásoba vody a jídla. Večer prvního dne a po zbytek výjezdu bude voda zajištěna. První společné jídlo bude večeře.

Aktuální fotky a zážitky budete moci během výjezdu sledovat na Instagramu a Facebooku Přírodní školy.

Případné dotazy prosím směřujte na Matouše Bičáka (777 857 389) a Františka Tichého (603 995 726).

V pondělí 11. září začneme v 7:50 v budově školy podle rozvrhu, který bude vyvěšen na školních stránkách. 

Úvodní výjezd 2012_30.JPG