Týden 8. - 14.9. - program, aktuality, zajímavosti...

V pondělí 8.9. začínáme v 7:50 společným shromážděním. Kromě vzpomínek na úvodní výjezd a vyhodnocení závěrečného kvízu budeme rozdávat indexy a podmínky.
Vyučování podle rozvrhu hodin Konec ve 13:45, odpolední vyučování odpadá. Kdo bude chtít oběd již na tento den, musí si ho u paní hospodářky školní jídelny zaplatit do 7:30. Komu stačí oběd až od úterý, stačí, když si ho zaplatí kolem poledne. Noví strávníci budou navíc potřebovat cca 130,- Kč na čip.

V úterý 9.9. bude probíhat výuka podle řádného rozvrhu, konec v 13:45. Odpoledne bude pro zájemce možnost jít si zaplavt do bazénu Na Šutce. Odchod společně ze školy kolem 14:30, konec na Kobylisích kolem 17. hodiny. S sebou 100,- Kč, plavky, ručník atd.

Ve středu 10.9. NEBUDE JEŠTĚ PLAVÁNÍ a začínat tedy budeme normálně v 7:50 ve škole. Ráno budou dvě hodiny času na dokončování výstupů z Expedice (mí a ti, kteří na Expedici nebyli budou mít jiný program), cca v 10h bude navazovat projektový program po jednotlivých třídách (info bude aktuálně upřesněno).

Ve čtvrtek 11.9. bude opět probíhat výuka podle řádného rozvrhu, včetně odpoledního vyučování, taktéž v pátek 12.9., kdy začíná i výuka tělesné výchovy a bude potřeba, aby děti měly s sebou převlečení a obutí do tělocvičny.

Od pátku odpoledne odjíždí skupina studentů a jejich fanoušků do Jičína, kde v rámci festivalu Jičín - město pohádky dvakrát provedou svoje muzikálové představení Broučci. Bude to v pátek v 19:00 a v sobotu v 9:00 na Náměstí Svobody. Více najdete na programu festivalu. Držte jim palce a třeba se i přijeďte podívat.

V neděli odpoledne předběžně plánujeme dobrovolnou návštěvu kina - filmu Dárce, který byl natočený podle knihy, kterou jsme s některými dětmi četli letos na expedici. Vše potřebné řekneme ve škole zájemcům.

Přeji klidný týden a optimistický vstup do nového školního roku.