Týden 18. - 24. 5. 2015 a další výhled

Dispečer: Kryštof Zapletal a David Steklý

Pondělí: začínají ústní maturity, slavnostní zahájení pro VŠECHNY maturanty a učitele v 7:20 ve třídě mí. Rozpis zkoušek je na webu a nástěnce ve škole.

Ostatní studenti mají volno, mohou se ale - pokud se zapsali ve škole - na maturity přijít podívat. Tento den lze také využít na konzultace a zkoušení podmínek, je ale tčeba se konkrétně domluvit s jednotlivými vyučujícími.

VŠICHNI, KDO PŘIJDOU DO ŠKOLY MUSÍ DODRŽOVAT KLID, NEBO BUDOU Z BUDOVY VYKÁZÁNI.

Úterý: pokračují ústní maturity v učebně mí, ostatní třídy se učí podle běžného rozvrhu s malými změnami. Tento den dopoledne již nebude možné se přijít na maturity dívat.

Středa: pokračují a zároveň končí ústní maturity v učebně mí, ostatní třídy mají projektový den. Ten normálně začíná plaváním (mí sraz v 7:30 na Nádraží Holešovice dole v metru, ostatní v 7:45 u bazénu). Dále mají primáni (mí) dějepisně-národopiský program se Štěpánkou V. a Matoušem B., lambda sociálně-psychologický program s Františkem T. a kappa umělecko-češtinářský program. 

Čtvrtek: vyučování podle běžného rozvrhu, tento den končí plnění podmínek v podmínkových předmětech (D, Ov-ZSV, Z, Bi, Ge, Ch, F). Většina vyučujících ale již bude především zapisovat. Je potřeba mít jasno do pátku veloé přestávky, aby mohly být sestaveny expediční skupiny (na expedici jedou jen ti, kdo podmínky splní, ostatní se budou učit ve škole).

Pátek: vyučování podle rozvrhu, během dne definitivní zapisování do expedičních skupin.

Sobota: hudební festival Trampské Pikovice, mládenci a slečny, kteří budou pomáhat jedou již v pátek odpoledne a vrací se v neděli dopoledne. Bude potřeba mít s sebou stan.

Další akce ve výhledu:

pondělí 25.5. - ráno sraz u stromu školy, slavnostní rozloučení s maturanty, poté 2h výuka ve škole, rozdělení do expedičkích skupin, příprava expedice.

čtvrtek 28.5. - atletiské odpoledne, zakončení kolem 16. hodiny

pondělí 1.6. - odjezd na Expedici. Ta se bude letos konat na jižním cípu Javořické vrchoviny poblíž Dačic a Kunžaku. Základnu budeme mít v Brandlíně poblíž Volfířova. Návrat v sobotu 13.6. v podvečer. Podrobné informace, vč. ceny zveřejníme během přístího týdne.