Svíčka pro Simona a Tomáše pokračuje i dnes...

Děkujeme všem, kdo si včera v Letenských sadech nebo kdekoliv jinde připomněli památku našich zemřelým kamarádům Simonovi a Tomášovi.

Ještě dnes, ve středu se můžete zastavit a vzpomenout.

Kdo dnes během dne přijde na Letnou k Simonovu stromu v Letenských sadech, budou tam na něj čekat bílé kamínky, na které můžete napsat svoje vzkazy.  Pak můžete na místě chvilku setrvat v tiché vzpomínce, prosbě… Prosíme jen, abyste se na místě neshlukovali a respektovali zavedená pravidla (příp. si vezměte i roušku).

Pokud jste to včera nestihli a chcete si vzpomenout doma, můžete se připojit symbolicky na dálku tak, že zapálíte svíčku (ideálně na nějakém hezkém místě) a její fotku budete sdílet s ostatními. Stačí otevřít odkaz a přetáhnout do okna prohlížeče k dalším fotkám svou vlastní fotku vzpomínky - svíčky pro Simona a Tomáše.

V pondělí 2. listopadu by Tomáš oslavil 25. narozeniny , věčně veselý a kamarádský iotán. Kluk, na kterého bylo spolehnutí, nezkazil žádnou legraci, člověk ho měl rád po svém boku i v těžkých chvílích. Dodnes nikdo neví, proč v červnu před pěti lety z tohoto světa dobrovolně odešel…

Před pár dny to byl rok, co jsme vysadili červený dub pro našeho drahého Simona. Míána, který byl všem příkladem svou houževnatostí a kamarádskostí. Rok a půl bojoval s nádorem v mozku, za ten čas dokázal sám sebe proměnit a dozrát tak, jak mnozí nedokážou za mnohem delší život.

Oba kluci nás neustále učí, jak je život křehký, jak málo máme času, a že nemáme odkládat to, jak ho naplníme. Doufáme, že jsou ve všech našich radostech i trampotách pořád s námi a drží nám seshora palce.

Díky vám, kluci, chceme si na vás vzpomenout a být v těchto dnech ještě víc alespoň v duchu spolu!