Studijní výjezd Jedlová v Lužických horách

Vážení rodiče, milí studenti,

přinášíme Vám informace o podzimním výjezdu, který tentokrát bude věnován tématu chování v mimořádných situacích.Studenti si zde budou mít i možnost splnit několik podmínek.

Výjezd proběhne v termínu od soboty 5. 10. do pátku 11. 10. na novém místě: na chatě Růžena v Lužických horách. Kromě orientačního běhu, zdravotnického kurzu a závodu nás čeká výlet s poznávačkou rostlin, různé hry a zajímavé filmy a přednášky. Výjezd je určen pro všechny studenty lambdy a kappy a ty studenty ioty a thety, kteří se ve stejném termínu nezúčastní výjezdu do Německa.

Sraz: v sobotu 5. 10. 2013 v 8:50 na Hlavním nádraží u knihkupectví (jako při úvodním výjezdu)
Návrat: v pátek 11. 10. 2013 v 16:34 také na Hlavní nádraží (podle jízdního řádu), tj. zakončení cca v 16:50 v dolní hale u knihkupectví.
Místo: chata Růžena www.chataruzena.cz
Cena: =2500,-Kč (prosíme o platbu v hotovosti na nádraží).

S sebou: oblečení úměrné klimatickým podmínkám a zaměření výjezdu (to zahrnuje i vhodné boty – pohory), přezůvky; hygienické potřeby, zápisník a psací potřeby (příp. kreslící potřeby), šátek, baterku (čelovku), nůž, četbu na volné chvíle, svačinu na cestu (prvním společným jídlem bude večeře); index, zákonným zástupcem podepsané potvrzení o bezinfekčnosti (ke stažení na stránkách školy), kartičku zdravotní pojišťovny, menší kapesné, jakýkoli doklad totožnosti dítěte s fotografií.

Během akce nezodpovídáme za drahou elektroniku, kterou si děti přivezou, aniž by ji potřebovaly na program (nepotřebují nic :) )

Dotazy týkající se organizace výjezdu směřujte na Lindu Langerovou, Františka Tichého nebo Štěpána Macháčka, otázky k financím zodpoví Marek Matura.