Středa a další dny v Přírodní škole

Ve středu 20.6.

budeme začínat sportovním programem. Bruslaři se sejdou, jak je obvyklé. Všichni ostatní se sejdou na prostranstvím před Výstavištem Praha Holešovice (poblíž stanice tramvaje "Výstavište Holešovice" 17, 12, 6) v 8:00.

Půjdeme sportovat do Stromovky, v rámci programu bude možné se i vykoupat ve venkovní vodě, tak si zájemci vezměte plavky a ručník.

Po skončení sportovních aktivit budeme od 10:00 ve škole pokračovat ve zpracování Expedice Ralsko.

Po obědě je dobrovolné plavání Na Šutce, odchod společně ze školy

Ve čtvrtek a v pátek začínáme ve škole normálně v 7:50, budeme zpracovávat expedici (a v pátek ještě připravovat kurz první pomoci pro Bratrskou školu), odpolední vyučování odpadá

Sobota 23. června je vyhrazena pro tradiční putování z Prahy na Říp. Trasa 46 km (nicméně nenáročným terénem bez zátěže) je určena všem vážným zájemcům z řad studentů a přátel, kteří to fyzicky. Není prostor to cestou vzdát! Podrobnosti sdělíme osobně, není možné přijít bez domluvy.

V neděli bude pravděpodobně dobrovolné planání Na Šutce. Podrobnosti sdělíme zájemcům.

V pondělí 25.června všichni stzdenti a učitelé organizují Kurz první pomoci pro ZŠ Bratrská. Sraz v 7:45 na Nádraží Holešovice dole v metru. Konec kolem 13:30 na Nádraží Holešovice. Oběd odhlášen, odpolední vyučování není.

odpoledne se uskuteční dobrovolná tradiční Vodní bitva o Petřín. Podrobnosti jsou ve zvláštní aktualitě.

úterý a středa - pokračování zpracovávání expedice, nácvik prezentací, podrobnosti upřesníme.

čtvrtek - úklid, generálka prezentací

17:00 prezentace výsledků Expedice Ralsko 2018 na Přírodovědecké fakultě UK, Albertov 6, Praha 2, Velká geologická posluchárna

pátek 29.6. - 9:00 slavnostní zakončení školního roku a rozdávání vysvědčení u Stromu školy