Středa 27. ledna

Ve středu 27. ledna budou všichni začínat plaváním v bazénu na Výstavišti (tělocvik ve škole se také koná), sraz pro studenty Ný je v 7:25 ve stanici metra C Nádraží Holešovice, pro ostatní v 7:45 před bazénem. S sebou plavky, ručník a mýdlo.

Po zbytek dne čekají třídy následující programy:

  • studenti Ný mají program ve škole s panem učitelem Macháčkem. S sebou: kalkulačku (stačí na mobilu), čtvrtku A4 (radši 2 kusy pro případ nepovedeného pokusu), milimetrový papír (dá se koupit nebo stáhnout na webu), obyčejnou tužku, černý mikrofix (šířka od 0,5 do 0,7 mm), pravítko (ideální kombinace trojúhelník s ryskou a jedno dlouhé (aspoň 20 cm)) a velkou dávku trpělivosti.
  • studenti Mí mají kombinovaný program matematiky a chemieve škole. S sebou: sešity na praktika z chemie.
  • studenti Lambdy mají program geologie s panem učitelem Maturou. Celý den budou mimo školu. S sebou: teplé oblečení a vhodnou obuv do přírody, tvrdou podložku, barevné tužky a propisku. Program končí kolem 15. hodiny na Smíchovském nádraží.
  • studenti Kappy mají dějepisný program s panem učitelem Najbertem. Vyrazí do Národní galerie na výstavu Budování státu. Vstupné mají zadarmo. Nezapomeňte vzít prarodiče! Konec kolem 15. hodin u Veletržního paláce.