S kým počítáme na letní dobrovolné akce

Ahoj,
letní prázdniny se kvapem blíží a tak zde dávám seznem těch, kdo se přihlásili. Na některých akcích jsou ještě volná místa, jiné jsou už plné. Pokud se mi někdo hlásil (a má to v mailu) a není tam, dejte mi vědět, doplním vás. Ale zvláště na Folkovou Ohři už další lidi nebereme - je nás už tak dost a termín přihlášení jsem na webu avizoval dost dávno. Díky.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE BUDU PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVAT DO TÉTO AKTUALITY + POŠLU MAILEM, PŘÍP. NAPIŠTE KDYBY BYLO NĚCO NEJASNÉHO

meditační Hostýn 30.6.-4.7. – Jirka, Honza P., Kuba Janda, Adam N., Adam I., Lukáš Pop. , David, Alex Pl.., Matilda, Štika, Miloš, Elijáš, Matyáš B., Mariana, Ondra Mik., Arnošt, Šimon INFO UŽ MÁTE V MAILU (/sraz v 8:40  u Luxoru)

NS Smolotely (zkrácená verze 1-2 dny, 8. a 9.7.): Kevin, Julča, Šimon… JEŠTĚ JE MOŽNÉ SE HLÁSIT

Puťák – voda:  UŽ MÁME PLNO!!! 5.-10.8.  Adam Dom., Johanka Kord., Johan, Jonáš, Tadeáš, Tobiáš, Adam Kub., David Buk., Vláďa, Anička G., Jára Jand, Adam Nov., Jakub Jand., Anna Por.ch, Kája Mart., Bořek, Viky a Dorka Nov. , Honza P. , Lukáš P. , Petr, Julča T., Ida, Hanah, Anička H. , Švarcovi oil (pouze na pěší část).    

Folková Ohře 21. - 25. 8. – Jára a Kuba Jand., Johan, Honza P., Áňa, Franta P., Žofka a Julče Krom., Matyáš R., Johan,  Adam N., Bětka K., Anička Pr., Kája a Ondra Mart. , Zuzka, Kuba         
UŽ MÁME PLNO!!! AKCE JE NUTNÉ ZÚČASTNIT SE JEN NA CELOU DOBU, TJ. OD STŘEDY DO NEDĚLE!!!

Na pomoc v přípravném týdnu na konci srpna  (+ akvapark ad.) po - čt není nutné se hlásit předem. Ale velmi ji uvítáme, předem díky.

Děkujeme všem, co projevili zájem a přihlásili se včas, těšíme se na viděnou a společná dobrodružství.

František a spol.