První týden výuky ve škole

V pondělí 10.9. zahájíme třídnickou hodinou, kde dětem třídní učitelé rozdají Průvodce studenta s podmínkami na tento školní rok. Odpolední vyučování odpadá.

V úterý začínáme společňákem v 7:50. Nutně je třeba mít PŘEZŮVKY !!! (pokud se děti nepřezují, dostanou rovnou zápis do TK). Dále pokračuje vyučování podle rozvrhu, který je na webu.
Během velké přestávky proběhne studentská rada

Ve středu se sejdeme opět ve škole, do 10:00 proběhne zpracovávání expedice (zvl. psaní článků). Pak pokračují projektové programy:

ksí - ZOO Praha - program o etologii živočichů, s sebou 150,- Kč  (možná to bude méně), kdo má, tak volnou vstupenku do ZOO (pak nemusí platit nic), konec kolem 14:10 na Nádraží Holešovice (AK, FT)
ný - knihovny tour (konec v centru, oběd odhlášen) HN, PM
mí - ZSV - bude upřesněno ŠČ, 
lambda - dějepis na Vítkově (JN)

Čtvrtek: výuka podle rozvrhu, během fóra školení edukit pro všechny studenty, kalendář školy a další aktuální věci, zprávy z kapitanátu, volba členů  EK ?
odpolední vyučování odpadá výuka, ale počítáme s tím, že děti budou věnovat čas psaním expedičních článků podle zadání kapitána, resp. vedoucího skupiny

Pátek: výuka podle rozvrhu

Na sobotu za týden, tj. 22.9. plánujeme pro studenty dobrovonou jednodenní vodu - splouvání Jizery. Hlásit se mohou zapsáním na nástěnku ve škole nebo na mailu tichy@prirodniskola.cz