Prosba a podrobnosti - st návštěva Čhavorenge 15.2.

Čas letí a blíží se naše setkání s dětským romským sborem Čhavorenge a jejich vedoucí Idou Kelarovou ve středu 15.února. Moc díky všem dětem, příp. i starším, kteří si udělají a čas nebo přispějí i ke společné večeři. 

 Kdo by byl ochoten obohatit náš společný stůl nějakými dobrotami, pošlete je po dětech nejpozději ve středu dopoledne. Pokud ale budete péci něco, co vydrží i bez uložení do lednice, je možné to poslat již v úterý, aby jídlo děti nemusely nosit ve st na plavání a pak do školy.

 Všichni naši studenti - účastníci setkání by se sešli ve škole nejpozději v 15:00 (pokud se s někým nedomluvíme individuálně jinak), abychom si ještě finálně doladili program a vydali se děti přivítat. Pokud by se chystal na akci někdo z rodičů nebo přátel, stačí když dorazí kolem 16.hodin do školy.

 Po příjezdu autobusu na Letnou plánujeme seznamovací hry a pak společné zpívání ve škole (cca 16 - 17:20), Následovat budou společné hry venku (cca 17:30 - 18:30) a pak společná večeře ve škole ve formě "švédských stolů" (cca do 19:00). Na závěr si podle času ještě zahrajeme nějakou hru nebo zazpíváme.

 Plánovaný odjezd hostů je v 19:30, kdo z našich dětí bude poté chtít pomoci s úklidem a přespat ve škole, bude tu ta možnost.

 Jakékoli dotazy směřujte prosím na mne. Předem moc děkuji za pomoc a podporu a hlavně za účast vašich/našich dětí.

 S pozdravem a přáním všeho dobrého.

 František Tichý