Projektový týden 25.-29.3.

Vážení rodiče, milí studenti,

příští týden nás ve škole čeká projektový týden, tak tady je celkový rámec, detaily budeme doplňovat průběžně do aktuality na webu..
V pondělí 25.3. se ve škole učí podle rozvrhu. Pouze třída mí jede do patronátní ZŠ Mnichovice organizovat kurz první pomoci. Informace budou mít na profilu třídy.
V úterý 26.3. proběhne velký zdravotnický závod v Divoké Šárce (povinná B podmínka z biologie). Sraz kolem 8:30, konec mezi 14 a 15 hodinou na tramvaji Divoká Šárka.
Ve středu 27.3. jsou odborné exkurze na pracoviště, které si děti vybraly. Sraz i návrat bude podle jednotlivých skupin. Podrobnosti budou na webu.
Ve čtvrtek 28. nás čeká celodenní výlet na Lovoš a do Opárenského údolí. Program bude zaměřen hlavně na biologii a geologii, uvidíme ale i krásné výhledy a zažijeme společně hezký den pohromadě. Návrat mezi 16:00 a 17:15.
V pátek 29. se studenti zúčastní volitelných programů. Kromě několika sportů, ze kterých si děti mohly vybrat, bude připravena exkurze na letiště Václava Havla. Začátek a konec opět podle jednotlivých skupin.
Za náklady na akce během celého týdne (jízdné, vstupné, nájem sportovišť ad.) vybíráme částku 400,- Kč na osobu. Tato částka je na zajištění programu během celého týdne a je stejná i kdyby někdo na nějaké z akcí ze zdravotních důvodů nebyl.
Peníze ať děti nosí již během tohoto týdne paní učitelce Motejzíkové.
Všechny akce jsou povinnou součástí vzdělávacího programu školy.