Projektové setkání Comenius: Young Heroes

Milí přátelé,

V termínu od soboty 22. 3. do neděle 30. 3. 2014 proběhne v Praze setkání účastnických škol v rámci projektu Comenius, jehož je GPŠ součástí. Budeme hostit zástupce 6 zemí Evropy (Německo, Polsko, Maďarsko, Turecko, Belgie, Španělsko).

Setkání nese název Young Heroes (Mladí hrdinové) a v jeho rámci budeme poznávat osudy výjimečných mladých lidí ze všech zúčastněných států.

V průběhu školního týdne (pondělí 24. 3. - pátek 28. 3.) bude program setkání výrazně ovlivňovat program všech studentů GPŠ tak, abychom této jedinečné příležitosti setkat se se studenty a učiteli z různých koutů světa, využili co nejplněji.

V příloze posílám program setkání rozepsaný pro jednotlivé třídy a také zvlášť pro hostitelské rodiny. Prosím, otevřete přiložený soubor a v zorientujte se v poměrně složité tabulce s programem.

Toto setkání nahrazuje tradiční jarní výjezd a je tedy koncipván tak, že v některých dnech zasahuje do odpoledních hodin. Součástí programu bude i dvoudenní výjezd do Sv. Jana p. Skalou (středa - čtvrtek).

Během následujících dnů Vás oslovíme s dalšími dílčími prosbami a podrobnějšími informacemi.

Děkujeme za spolupráci a doufáme, že půjde o setkání obohacující pro všechny zúčastněné.

Vítek Novotný