Přípravný týden expedice 25. - 29. května

Dispečer: Kája Večerková

Celý týden probíhá první dvě hodiny výuka podle rozvrhu v příloze, na kterou navazuje příprava expedice po skupinách. Ti, kteří na expedici nejedou, se budou připravovat na reparáty. Odpolední vyučování odpadá, ale skupiny mohou zůstat ve škole a čas využít k přípravě své práce na expedici.

pondělí 25. května

Po ranní výuce navazuje práce expedičních skupin, která končí ve 12:00. Po obědě se všichni přesuneme ke Stromu školy, kde Iotáni dostanou maturitní vysvědčení. Konec kolem 14. hodiny na stanici metra Můstek. Kdo chce, může se rovnou přesunout k dobrovolnému plavání na Šutku (plavání s sebou!), kde proběhna náhradní hodina plavání ke splnění zápočtu.

středa 27. května

Den normálně začíná plaváním (Mí sraz v 7:30 na Nádraží Holešovice dole v metru, ostatní v 7:45 u bazénu) a tělocvikem ve škole. Následuje výuka ve škole a příprava expedice po skupinách.

čtvrtek 28. května

Den začíná výukou a společňákem, následovat bude příprava expedice. Odpolední vyučování odpadá, ale je vhodné ho věnovat přípravě expedice.

pátek 29. května

Je třeba myslet na to, že by skupiny měly ve škole připravit věci, které potřebují odvézt na expedici. Expedice proběhne od pondělí 1. 6. do soboty 13.6. Podrobné informace, vč. ceny zveřejníme během přístího týdne.