Přehled plnění podmínek

Vážení rodiče,

vzhledem k technickým obtížím a velké časové náročnosti nejsem schopen využívat nový elektronický index. Omlouvám se za to, příští rok se budeme snažit, abychom od začátku najeli na systém, který bude pro nás uživatelsky přijatelnější a funkční.

V této chvíli apeluji na Vaši konktrolu papírových indexů ("Průvodců studenta"). Z mých předmětů by děti měly mít všechny splněné podmínky zapsány, příp. by si je měly přijít zapsat tak, aby nejpozději ve čtvrtek bylo patrné, že mají splnění 3. čtvrtletí (tj. i kolonku na konci předmětu s příslušným datem a podpisem učitele).

Pro nezávislou kontrolu jsme s Matoušem zprovoznili alespoň systém přehledné tabulky. Najdete ji na mém profilu nebo přímo na odkazu http://archiv.prirodniskola.cz/mdl-templates/templates/article/podminky.html . Přístupvé heslo je oblíbené slovo Štěpána Macháčka. V pravé části poznáte, mají-li splněno 3. čtvrtletí (měla by tam být značka ok).

Pokud by někomu vadilo, že je v hromadné tabulce uvedeno celé jméno vašeho dítěte, můžeme ho nahradit křestním jménem nebo monogramem (prosím na zprávu na tichy@prirodniskola.cz ).

Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.

František Tichý