Představení ŘEKY v září - info a prosby

Vážení rodiče, milí mladí přátelé,

již ve středu proběhnou další dvě představení naší hry ŘEKA, KTERÁ TEČE POZPÁTKU. Jsem rád a doufám, že to bude nejen příležitost udělat radost mnoha lidem, ale hlavně se zase v něčem zdokonalit, něco hezkého společně zažít a vytvořit a být zas o trochu lepší parta, (i když už teď je to skvělé).

Ještě dnes, tj. v neděli (pokud tuto informaci čtete) připomeňte dětem prosím, aby si zopakovaly role (v pátek všichni, kdo si řekli, dostali znovu vytištěný scénář).

Hned zítra, tj v pondělí 17.9. proběhne ve škole zkouška zpěvu a kontrola kostýmů. Proto je potřeba, aby se děti KOSTÝMY DO ŠKOLY PŘINESLY už v pondělí. Taktéž, jestli mají hudební nástroje, které ve hře hrají.

V středu 19.9. se sejdeme s dětmi ve škole (možná budou výjimky, které budou stavět scénu), kde si necháme věci a společně vydáme na nádraží Bubny, kde bude zkouška. Noví studenti se budou podílet na stínohře a scénografii.
Po skončení dopoledního představení se vrátíme do školy, kde budou mít děti oběd a nějaký čas k oddechu.

Odpolední sraz předpokládáme v 15:45 na Bubnech, ale ještě vše upřesníme aktuálně. Představení začíná v 17:30 a budeme rádi, když nás přijdete podpořit, příp. pozvete další kamarády a známé. K tomuto účelu přikládám do mailu plakátek.

Po skončení představení (předpokládáme v 19:00) a uklizení věcí pustíme děti z Bubnů domů.

Na turné do jižních Čech odjíždíme v pondělí 24. září ráno, vrátíme se ve středu 26. září v 15:30 na Hlavní nádraží.

Na každém jednotlivci zásadně stojí celé představení (všechna jihočeská jsou již v této chvíli vyprodaná, na Bubnech ještě místa jsou), proto děkujeme za Vaši podporu, omluvení dětí z kroužků a dalších akcí. Věřím, že zážitek a zkušenost, které tímto děti dostanou opravdu budou stát zato.

S pozdravem                                                                                   František Tichý