Prázdniny 2016 - dobrovolné aktivity

I když si řada z vás určitě ráda odpočine, věřím, že s mnohými z vás se v létě uvidíme a zažijeme společně zase další dobrodružství.

První větší akcí bude pobyt ve Svatém Janu pod Skalou od pondělí 11. do čtvrtku 14. července. Budou nás čekat výlety, brigády na zahradě, společné vaření i návštěva nového berounského akvaparku.

Tradiční letní putování po vodě i souši letos plánujeme na Šumavu a Otavu. Aktuálně ale může kartami zamíchat vodní stavy, ale každopádně termín by měl platit, tj. pondělí 8.  až sobota 13. srpna. Na akci se již zájemci přihlašovali ve škole - v těchto dnech by měli přinést domů k vyplnění přihlášku a poprosíme o zaplacení zálohy.

Dalšími aktivitymi snad budou občasné jednodenní návštěvy v DD Pyšely. Přesné termíny, ale nejsou známy, takže sledujte web, příp. dejte vědět, že chcete dát vědět :)

Největší akcí tohoto léta ale bude bezesporu STĚHOVÁNÍ. Nebudeme se posouvat daleko - jen do budovy ZŠ Letohradská, ale stejně to bude práce až dost. První fáze nastane v prvním týdnu srpna, kdy budeme balit u nás ve škole a možná i paralelně připravovat nové prostory. Pak si týden oddychneme na puťáku.
Hlavní stěhovací nápor plánujeme v týdnu od 15. do 19. srpna. Uvítáme především pomoc NAŠICH STUDENTŮ. Aktuální informace budou na webu, příp. je rozešleme.

Krásným společným rozloučením s prázdninami může být festival Folková Ohře. Na něm se již tradičně naši studenti zapojují jako pomocníci. Tak naváhejte a nahlaste se Timi nebo mně. Šlo by to pátek  26. až  neděli 28. srpna. 

Pokud by někdo chtěl být o dobrovolých akcích průběžně informován, napište mi ideálně e-mail na tichy@prirodniskola.cz nebo sms na 603995726. 

Všem vám přejeme krásné léto, plné světla, kamarádství a nových objevů. A těšíme se alespoň na některých z těch cest na viděnou.

František T.