Pozdrav a poděkování - první den výuky na dálku

Zdravím všechny

a děkuji, že jste úkoly za pátek ve většině statečně vypracovali a včas odeslali. V některých třídách jich zřejmě bylo až až, o to více si vážíme toho, že jste to zvládli a slibujeme, že budeme příště více koordinovat rozsah a náročnost.

Všem díky za reakce, budeme s nimi pracovat!

Je samozřejmé, že když se snažíte, ale z nějakých důvodů nestíháte  nebo máte jiný problém, napište prosím příslušnému učiteli a domluvte se, do kdy máte práci poslat. Stejně tak, když zadání nerozumíte. Na druhé straně bychom ale chtěli, abyste skutečně dopoledne věnovali učení a to pravidelně a udrželi si tak pevný řád.

Obecně budete dostávat práci na dny, kdy se "normálně" učí, tj. po. út. čt a pá. Ve středu bychom rádi, abyste se věnovali klasicky sportovním a projektově - kreativním aktivitám, obvykle vám nějaké náměty dáme, ale bude to hodně na vás, takže si můžete i víc odpočinout.

Přeji hezké dny a těším se snad brzy na viděnou. A choďte hodně ven, když je tam tak krásně, třeba se tam někdy náhodou potkáme...

František a spol.

 

P.S.:

„Vše má svou chvíli, každá věc pod nebem má svůj čas…“ ujišťuje nás již před věky kniha Kazatel. A když v Pánu prstenů Frodo říká Gandalfovi: „Přál bych si, aby se tohle všechno nikdy nestalo…,“ ten mu odpovídá: „To si přeje každý, kdo se dožije takových časů, ale to na nás nezáleží. Na nás záleží, jak naložíme s časem, který nám byl svěřen.“

Nyní si možná mnohý v nás říká podobné věci. Je to ale ideální čas protříbit si priority, věnovat se tomu, co je důležité, znovu si uvědomit svoje slabosti i talenty a přijmout nové výzvy, i když se zdá, že svět se zbláznil. Přeji vám všem mír a v srdci a důvěru v dobré konce.