Prosba o pomoc ve škole - konec srpna

Vážení studenti,

doufám, že vydatně odpočíváte a nabíráte síly do dalšího školního kola. I když je začátek školy ještě docela daleko, je třeba se na něj připravit. Rád bych proto poprosil ty z vás, kteří by ke konci srpna měli čas a chuť, zda by se nemohli opět zúčastnit drobných prací ve škole:

  • Úprava tabulí (zejména v thetě) - vícedenní záležitost, na které se ale mohou střídat různí lidé. Jednalo by se o zbroušení a kytování (jeden den - 22. nebo 23. srpna), přebroušení po vytvrdnutí a základní nátěr (jeden den - 24. nebo 25. srpna) a finální nátěry po zaschnutí základu (jeden den do 30. srpna). Pokud by vás podobná práce bavila (dodám výkonné nářadí, materiál a občerstvení), a měl/a jste čas a chuť pomoci někdy od 22. do 30. srpna pak mi prosím napište co nejdříve na matura@prirodniskola.cz. Odměna vás nemine!
  • Úprava prostoru vymezeného počítačům a hmotnému majetku - revize a příprava provozu na další školní rok - termínově opět kdykoliv mezi 22. a 30. srpnem - hlašte se na matura@prirodniskola.cz
  • Umělecké pomůcky - revitalizace skříně a generální úklid - hlašte se prosím paní učitelce Bartákové na magdalenabartakova@seznam.cz. Domluví se s vámi na detailech.

Určitě se objeví další zajímavé úkoly. Budeme opravdu vděční za každou pomocnou ruku, takže pokud máte chuť tak napište, kdy se objevíte, abychom s vámi počítali nejen při práci (a mohli ji rádně naplánovat) , ale také při občerstvení. Těšíme se na vás.

Zatím vám přeji krásny zbytek prázdnin.