Pomoc v přípravném týdnu

Milí přátelé,

děluji všem, kdo se mi již na základě předchozích aktualit přihlásili na pomoc v úterý a středu (příp. i čtvrtek). Situace se bude vyvíjet podle toho, kolik práce bude a jak se nám bude dařit. Proto zůstaňme v kontaktu - na další den se vždycky domluvíme na místě, příp. mi napište sms.

  • Úterý 25. 8. budeme pracovat v nových prostorách školy, sraz v 9:00 na chodníku před branou ZŠ TGM na Ortenově námestí. S sebou pracovní oblečení, máte-li, tak reflexní vestu. Předpokládaný konec mezi 12 a 14. hodinou. Po programu bude možnost účastnit se programu v Praze (plavky zájemci s sebou)
  • Středa 26. 8. určitě bude pomoc pokračovat, ale možná se přesuneme kolem Strossu. Sledujte prosím web, kdy a kde sraz bude. Po programu půjdeme spoledně do ZOO (zájemci to budou mít zdarma jako odměnu za pomoc)
  • Čtvrtek 27. 8. už žádná práce nebude. Kdyby ale někdo přeci jen chtěl přijít (a ještě nejsme domluveni), napište sms a dorazte na 11. hodinu na Ortenovo náměstí, Zajdeme společně koupit filcy na sezení, podívat se na sokolovnu, kde budou těláky a na srub v místech, kde míval E. Štorch před válkou Dětskou farmu a my bychom tom mohli mívat středeční programy. Konec kolem 15. hodiny. 
  • Pátek 28.8. nic, jděte na výlet!

 

  • Pondělí 31.8. ještě nějaká pomoc bude. Napište sms, kdo byste o tom uvažovali a domluvíme sde. Předem díky.