Pomoc studentů ve škole a úvodní výjezd

Vážení studenti, milí kamarádi,

příští, tj. poslední prázdninový týden zase uvítáme vaši pomoci s úklidem ve škole, přípravou úvodního výjezdu atd. První příležitost bude v pondělí od 10:00 hod., další možnost pak bude v úterý a ve středu dopoledne. V pondělí 25. odpoledne bude taktéž možnost si jít zaplavat na Šutku (v té době budou probíhat dodatečné klasifikační zkoušky z plavání). 

Pokud byste chtěli přijít nějaký den pomáhat, napište na matofilm@gmail.com, abychom věděli s kolika lidmi můžeme počítat. Předem děkujeme.

Ve čtvrtek a pátek již s pracemi ve škole nepočítáme. V té době se již koná festival Folková Ohře, na které budou starší studenti pomáhat. Kdyby se chtěl někdo od lambdy včetně a výš ještě zapojit, napište mi na 603995726 sms.

Úvodní výjezd se koná od po 1. do pá 5. září. Půjde o pěší putování na trase Velké Žernoseky - Varhošť - Lovečkovice - Úštěk - Helfenburg - Holany - Česká Lípa. Bude třeba mít do skupinky stan, každý pak karimatku, spacák, jídelní misku a lžíci, zavírací nůž, oblečení i pro případ nepříznivého počasí, plavky, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti, zápisník a tužku ad. Cenu upřesníme během příštího týdne.

Přejeme hezký zbytek prázdnin a těšíme se brzy na viděnou.