Konec prázdnin v Přírodní škole...

Konec prázdnin se blíží. Na jednou stranu je určitě smutné, že končí krásný prázdninový čas se svým líným prosluněným tempem, ale všechno má svůj čas a tak i blížící se setkání s kamarády a nová dobrodružství, která na vás čekají, určitě mohou dodat do toho konce i trochu optimismu :)

Kdo by byl poslední týden v Praze a chtěl pomoci ve škole, bude se jednat zvláště o pondělí 24., úterý 25. a střědu 26. srpna. Ideálně, když se mi zájemci ozvou na 603995726 sms nebo na mail tichy@prirodniskola.cz , abychom věděli s kolika lidmi počítat. Sešli bychom se vždy již ráno, ideálně v 8:20 ve škole (kdyby něbylo dole otevřeno, prozvoňte mě), konec kolem poledne a určitě můžete klasicky počítat s nějakou tou svačinkou :) Přijít mohou samozřejmě i studenti nové primy (ný).

Jinak od čtvrtka 27. do neděle 30. 8. se naši studenti (vyjma ný) mohou zúčastnit folkového festivalu Folková Ohře a pomoci s organizací jako dobrovolníci. S těmi, kteří se ve škole přihlásili počítáme, kdyby se někdo chtěl ještě přidat, ozvěte se Timee Pražákové na 603779300 nebo Františkovi T. ma výše uvedené kontakky co nejdříve.

Na festival jste samozřejmě všichni - dospělí i děti - zváni, info http://www.dronte.cz/cs/33-folkova-ohre-2015 .

Krásné poslední prázdninové dny a plnost prožití každého okamžiku přeje František T.