Pomoc se stěhováním - první týden srpna 2016

Milí kamarádi, vážení studenti a rodiče,

balení i rekonstrukce nových prostor, do kterých se budeme stěhovat jsou již v plném proudu. Protože se všechno vyvíjí, budeme na této stránce upřesňovat aktuální vývoj a potřeby.

1. - 4. srpna: balící týden

Co se týče "balícího" týdne od 1. srpna, uvítáme pomoc studentů ve škole. Zatím počítáme s pondělím až středou dopoledne, příp. i čtvrtkem. To znamená data 1. - 4. srpna 2016.

Odpoledne bychom alespoň některý z dní chtěli vzít děti za odměnu zadarmo plavat Na Šutku, příp. další program, samozřejmě zajistíme občerstvení. S ním uvítáme pomoc od rodičů (ideálně mi napište nebo zavolejte, abychom domluvili množství, podobu a předání jídla...).

Budeme rádi, pokud mi vy, milí studenti, kteří byste chtěli přijít tento týden pomoct, napíšete sms na 603995726 nebo e-mail tichy@prirodniskola.cz a upřesníte jaké dny (nebo i jen den) by s vám to hodilo. Začátek počítáme v 8:30, konec mezi 13. a 14. hodinou, ale všechno doladím s těmi, kteří se mi ozvou přímo.

15. - 19. srpna: hlavní stěhování

Zatím stále platí, že hlavní stahovací nápor plánujeme v týdnu po puťáku, tj. 15. - 19. srpna, konkrétní časy a rozložení prací na tento týden ještě upřesníme. Pokud už nyní víte, kdy se do školy v tomto týdnu chystáte, můžete mi napsat již teď. Obecně platí, že nejvíc potřeba bude asi v prvních třech dnech (po - st), ale to se bohužel ještě může změnit. Dost práce ale bude i v dalších dnech a týdnech... Ale i malá pomoc je důležitá.

Předem děkujeme všem za pomoc i držení palců na dálku, pokud vám nabitý program neumožní přijít.

Krásné dny a vše dobré všem.

František T.