Pomoc se stěhování 22. - 24. srpna - info

Milí přátelé, kamarádi, dobrodinci,

další vlna našeho stěhování ze ZŠ TGM na Ortenově náměstí na Letohradskou (deja vu ?) se blíží. Ti, kdo se již nahlásili Petře jako reakce na její e-mail, by měli do mailu dostat přesné informace k pondělku.  Kdo se ještě bnenahlásil (nebo se domluvil osobně jen se mnou) je také velicé vítán. INFO ZDE:

Začátek v pondělí 22.8. bude v 8:50 před ZŠ TGM na Ortenově náměstí. Může se ale stát, že vám osobně přijde e-mail, že máte ráno dorazit rovnou na Letohradskou, abyste to tam s jinou partou naopak nachystali. Tak se podle toho prosím zařiďte (a zkontrolujte si e-mail).

Pokud někdo ví, že v pondělí dorazí pomáhat později než v 10:00, dorazte rovnou k ZŠ Letohradská.

Konec počítáme do 16 hodin, ale klidně můžete odejít dřív (nemá ale smysl chodit na kratší dobu, než 2 hodiny).

V úterý začínáme v 9:30 na ZŠ Letohradská 1 (přijďte do 2. patra nebo počkejte před domem)

V úterý po práci (tj, ccs 14h) si budou moct jít zájemci ZDARMA zaplavat a zablbnout na Šutku. Ještě to doladíme, příp. napište, kdo a kdy byste šli... (mohou jít i ti, kteří v úterý pomáhat nepříjdou, ale byli v po nebo budou ve st :)

VEZMĚTE SI PLAVKY!!!

Ve středu 24.8. dopoledne se sejdeme opět v 9:30. Kromě další úpravy prostor se můýete těšit na kamarády a něco dobrého (za odměnu...)  . Ve čtvrtek se už pracovat nebude, abychom si něco nechali na příští týden :) - to ještě napíšeme.

Předem moc děkujeme za vaši pomoc a ochotu. Věřím, že společně vytvoříme dobrou partu a bude nám spolu fajn.

František, Marek, Petra a spol.