Pomoc a další akce studentů v přípravném týdnu

Zdravím všechny,

dlouhé a krásné prázdniny se unaveně kodrcají k poslednímu horizontu a na nás bude se pomalu nastartovat a vrátit se do pracovního procesu. K tomu nám výtečně může pomoct přípravný týden.

A jak to tedy bude?

 

Zaprvé prosím, aby se všichni, kteří se budou do školy nebo na odpolední akci chystat ozvali nejpozději den předem sms-kou na 603995726.

V pondělí 26.8. začínáme učitelskou poradou, takže zájemci o pomoc s úklidem a úvodním výjezdem ať přijdou ve 12:30 do školy. Začneme společným studeným obědem a bude pokračovat práce do cca 15hodin.

V úterý 27.8. se zájemci sejdou v 9:20 ve škole. Konec společných prací bude kolem 13:00 a zakončíme studeným obědem. Odpoledne půjdeme se zájemci ZDARMA do ZOO a určitě se máte na co těšit. Do ZOO může jít i ten, kdo nebyl dopoledne ve škole, jen mi pošlete sms.

Ve středu 28.8. se opět sejdeme v 9:20 a práce skončíme cca ve 13h. Po obědě bude opět ZDARMA plavání a blbnutí v akvaparku na Barrandově. S sebou plavky. Budu rád za zprávu, kdo by šel.

Ve čtvrtek 29.8. je poslední den společných prací ve škole (snad to všechno stihneme). Sejdeme se až v 9:30 ve škole a odpolední program se jede do IKEi pro další vybavení pro školu...

Na všechny dny je třeba jen pracovní oblečení. Jídlo i ostatní věci dostanete...

Jinak všem byl již odeslán e-mail s informacemi o Úvodním výjezdu (studentům na studentské emaily). Odjíždíme v pondělí 2. září a jedeme na Moravu!

Hezké dny a vše dobré

František