Pomoc a aktivity na konci prázdnin

Milí kamarádi a kamarádky, vážení rodiče,

konec prázdnin a s ním i příprava nového školního roku. Už nyní si ve školním kalendáři na webu můžete prohlédnout, jaké akce jsme vám s učiteli a zástupci Studentské rady naplánovali (tak uvidíme, co z toho se podaří podle plánu uskutečnit).

Pomoc na konci prázdnin bude letos potřeba skromnější. Kdo by chtěl přijít pomoct s úklidem, drobným stěhováním (třeba i u našich kolegů) apod., může přijít v úterý 24. a ve středu 25. srpna.

Pomoc s přípravou ve škole bude i v pondělí 30. srpna.

Rádi bychom – pokud bude zájem po pracech nabídli nějaké zábavnější aktivity (ZOO, pizza apod.)

Na úterý 31. předběžně počítáme s happeningem Dostaňte nás ven!, o kterém jsem již psal v mailu, tak i do toho se můžete zapojit.

Budu rád, když mi na tichy@prirodniskola.cz nebo sms na 603995726 napíšete jaký ze dnů se do školy chystáte a jestli byste měli zájem i nějakou odpolední aktivitu. A já vám napíšu podrobnosti – kdy a kde máme sraz a co s sebou.

Jinak, pokud bude všechno podle plánu, na úvodní výjezd odjíždíme směrem Písek 1. září, testovat se předem nemusíte, otestujeme vás klasicky na srazu. Podrobné informace k Úvoďáku by vám měly přijít během příštího týdne.

Předem díky za zprávy, ať už se uvidíme nebo ne, přeji vám všem krásný konec prázdnin a těším se v září na viděnou.

František a všichni vaši milí učitelé a učitelky