Podzimní prázdniny - dobrovolné akce

Jak jsme již avizovali, pro studenty, kteří nebudou mít v době podzimních prázdnin jiný program, nabízíme několik dobrovolných akcí. Na všechny akce se děti již ve škole zapisovaly, pokud by měl zájem někdo ze studentů ad., kdo se ještě nenahlásil, napište mi sms na 603 99 57 26. 

Čtvrtek 29.10.: Návštěva ZOO Praha spojená s programem pro zahraniční kamarády. Sejdeme se v 9:15 na stanici metra Palmovka na nástupišti. S sebou: 100,- Kč (kdo nemá permanentku do ZOO), zápisník a psací potřeby (nutné na hry), JÍDLO NA SPOLEČNÝ STŮL - pokud je to možné, prosíme VEGETARIÁNSKÉ trvanlivé - ideálně pečené, lahev s pitím, kdo má a může vzít, tak permanentku do ZOO (ideálně rodinnou). Zakončení bude na nějaké stanici metra odhadem mezi 17. a 18. hodinou. 

Pátek 30.10.: Návštěva a program pro děti v DD Pyšely. Sraz v 7:40 na Hlavním nádraží u knihkupectví, s sebou draka na pouštění (kdo má), psací potřeby, příp. pomůcky na vymyšlenou hru (zvl. kdo bude chtít za návštěvu podmínku), PŘEZŮVKY, jídlo na společný stůl - oběd (něco, co se nemusí uchovávat v chladu). Návrat do Prahy mezi 17. a 18. hodinou (pravděpodobně na Hlavní nádraží).

Sobota 31.10.: Výlet po Praze pro naše zahraniční kamarády (Petřín, Mala Strana, Karlův most apod.). Sraz v 9:10 na Palmovce dole v metru, s sebou zápisník a psací potřeby (nutné na hry), JÍDLO NA SPOLEČNÝ STŮL - pokud je to možné, prosíme VEGETARIÁNSKÉ trvanlivé - ideálně pečené, 100 Kč na vstupy. Zakončení mezi 15. a 16. hodinou někde na metru.