Po 29. a út 30.6. - podrobné informace

V pondělí 29. 6. bude dopolední program v Salesiánském centru (škola je už uklizená). Sraz primy v 7:50 na stanici Kobylisy dole v metru, ostatní v 7:55 před vrátnicí Salesiánského centra. 

Během dopoledne bude probíhat kombinace třech činností - pomoci v centru, sportovních aktivit a nácviku prezentací expedičních prací. Proto je potřeba, aby si děti přinesly případné oblečení (zvláště nějaké staré věci které si MOHOU NEVRATNĚ UŠPINIT). Předpokládaný konec je mezi 13:00 a 13:30 u stanice metra Kobylisy.

VEČERNÍ OBHAJOBY NA PŘÍRODOVĚDECKÉ FAKULTĚ jsou povinné pro všechny studenty. Pokud nebudou individuálně domluveni jinak, budou mít studenti sraz v 16:00 na stanici metra I.P.Pavlova přímo na nástupišti. Na sebe slušné oblečení.

VŠICHNI RODIČE A PŘÁTELÉ jsou srdečně zváni na toto setkání, začátek pro veřejnost je v 17:00 ve Velké geologické posluchárně Přírodovědecké fakulty UK, Albertov 6. Předpokládaný konec v 19:30.

V úterý 30.6. se koná slavnostní rozloučení a předávání vysvědčení.

Sraz v 9:00 na Jungmannově náměstí (poblíž Stromu školy), předpokládaný konec v 10:30.
Zájemci se mohou zúčastnit od 8:00 mše ve františkánském kostele Panny Marie Sněžné a pak jít rovnou na sraz (Strom školy je právě v areálu františkánského kláštera).

Ve středu 1.7. začínají letní prázdniny. V jejich průběhu bude pro studenty připravena celá řada dobrovolných akcí. Kromě třech vícedenních, na které se již děti hlásily ve škole to budou i další jednodenní (plavání, Pyšely, výlety ap.) Informace o nich budou vyvěšovány na školním webu. Pokud by ale někdo stál o to, být o akcích informován, napište mi na tichy@prirodniskola.cz.