Organizace týdne 11. - 15. září

PONDĚLÍ 11. ZÁŘÍ

V pondělí začneme všichni společně v 7:50 v budově školy. Učit se začne dle standardního rozvrhu.

Odpolední vyučování odpadá, ale čas během něj bude věnovaný zpracovávání Expedice. Kapitáni expedičních skupin ve spolupráci s vedoucími skupin určí, kdo bude moci jít domů dříve a kdo bude zpracovávat Expedici.
Prima - Ksí končí obědem v 14:00, poté je možné studenty vyzvednout. 

Od 20:30 vás zveme na střechu Veletržního paláce na projekci filmu "Po stopách Petra Ginze", který vznikl v rámci loňských uměleckých projektů. Podrobnosti zde.

ÚTERÝ 12. ZÁŘÍ

Učí se dle rozvrhu, začátek opět v 7:50 ve škole. Konec dle rozvrhu v 13:45.

STŘEDA 13. ZÁŘÍ

Ný, Mí a Lambda se sejde ve škole v 7:50 (plavání začíná až na konci října). První dvě hodiny budou věnované zpracovávání Expedice. Poté budou následovat projektové programy:

  • Ný - nácvik divadla Terezínské zvony ve škole, oběd přihlášen, konec v 13:20.
  • Mí - informatika ve škole zaměřená na formátování profilových prací, s sebou si vezměte vlastní noteboooky s kalcelářským balíkem, konec v 13:20 ve škole, oběd přihlášen
  • Lambda - matematický program se Štěpánem Macháčkem ve škole, oběd přihlášen
  • Prima - Ksí bude mít od 8 hodin výlet do Prokopského údolí, místo a přesný čas srazu bude upřesněn. Konec mezi 13 - 14 hodinou na některé ze stanic metra (bude upřesněno). Obědy ve škole budou odhlášeny.

ČTVRTEK 14. ZÁŘÍ

Učí se dle rozvrhu, začátek opět v 7:50 ve škole. Během fóra představení projektu Zkoleduj se a společné setkání s ostatními školami na dvoře školy.  

Odpolední vyučování odpadá, ale čas během něj bude věnovaný zpracovávání Expedice. Kapitáni expedičních skupin ve spolupráci s vedoucími skupin určí, kdo bude moci jít domů dříve a kdo bude zpracovávat Expedici. Upozorňujeme, že toto bude poslední čas vymezený pro zpracovávání expedice. Do pátku je čas pro odevzdání hotových článků, příhod a ilustrací do časopisu!

Prima - Ksí končí obědem v 13:45, poté je možné si studenty vyzvednout. 

PÁTEK 15. ZÁŘÍ

Učí se dle rozvrhu, začátek opět v 7:50 ve škole. 
Poslední termín pro odevzdání článků do časopisu na email Matouše Bičáka. Konec v 13:45.