Ohlédnutí za podzimními prázninami

Výjezd na Vysočinu se povedl a jak jsme se měli se můžete podívat na fotky, které udělala Ella. 

Fotky najdete zde.

Sešlo se nás tam přes dvacet, z toho celá parta uchacečů o studium, takže jsme měli možnost poznat mnoho skvělých kluků a holek. Program zajišťovali kluci a holky z lambdy (+ Sebastián) a klobouk dolů - zvládli to výtečně. 

A kde jsme všude byli?

V sobotu jsme se stavili v Táboře, prohlédli si podzemí a pomocí hry po skupinkách jsme poznali místní pamětihodnosti. Pak jsme pokračovali do Zajíčkova a odtud pěšky 6 km do vesničky Sázava pod Křemešníkem. Večer byl ve znamení pozorování hvězd a zpěvu.

V neděli jsme se vydali na poutní místo Křemešník, pod krerým jsme svědli dvě bitvy o vlajku a pak se zájemci zúčastnili mše a ostatní hráli další hry. Odpoledne jsme vyráběli draky a zkoušeli je na louce za vesnicí pouštět. Plány nám ale trochu překazil přicházející déšť. Ale ani ten nás neodradil od opékání špekáčků na - naštěstí zastřešeném grilu. Večer jsme se pak bavili Aktivitami.

V pondělí jsme navštívili (se slzou v oku) Sluneční paseku na kterou jsme dříve se školou jezdili. Odvážlivci měli možnost se vykoupat v rybníku a pak následovala skvělá hra Přístavy. Den jsme zakončili výstupem na křemešnickou rozhlednu a večřerní hrou.

No, a v úterý už jsme byli na cestě. Do Pelhřomova je to totiž skoro 10 km. Stejně jsme ale stihli návštěvu muzea kuriozit.

Všem díky moc a těšíme se na další skci na viděnou.