Nástin prázdninových akcí a aktivit

Ahoj všichni, holky, kluci, mládenci i panny, dámy a pánové, přátelé a příznivci,
je tady zase léto a s ním prázdniny. Jsme rádi a děkujeme za všechno, co jsme společně mohli za ten uplynulý školní rok prožít a vytvořit. Navzdory pandemii a šrámům, kteří mnozí utržili. 
Ale jsme to pořád my a jsme si všichni mnohem bližší, než kdy dřív.
Moc vám všem děkuji a přeji, ať jsou ty zasloužené dny plné radosti a světla, krásných setkání, přátelství a třeba i lásek. Ale i vděčnosti za to co bylo a naděje do budoucna.
Možná se někteří z nás rádi potkají, tak níže nejdete nástin hlavních akcí o prázdninách (letos toho tolik není, protože nestěhujeme:) (ale nebojte se - za rok nás stěhování čeká zase - bohužel ještě jistě nevíme kam).  
Ale i tak bude příležitostí se potkat celkem dost. 
Tak třeba někde na letních cestách na viděnou.
František a spol.

červenec 2021

19. - 22.7. Obnova Naučné stezky okolím Smolotel (akce je zcela zaplněna, výjimečně by se jěště mohl na pomoc připojit někdo ze starších ročníků) . Podrobné informace přihlášeným pošlu během pár dní, každopádně budete potřebovat stan, zahradnické nůžky, pracovní oblečení ad.

26. - 29.7. Učitelské soustředění v Jizerských horách - hodnocení a plánování, změny ve fungování školy apod. Zúčastní se i zádtupci studentské rady, kterým se ozve Adam k podrobné domluvě. 

PO SKONČENÍ SOUSTŘEDĚNÍ VYVĚSÍME DO KALENDÁŘE NA WEBU ŠKOLY PLÁNOVANÉ AKCE A DŮLEŽITÉ TERMÍNY NA CELÝ DALŠÍ ŠKOLNÍ ROK

srpen 2021

9. - 13.8. Letní putování. Půjde o pěší putování, spaní ve stanech nebo pod širákem, čtení a vyprávění... K již přihlášeným se může ještě někdo přidat. Akce NENÍ určena pro zájemce o studium, ale mohou se zúčastnit bývalí studenti. Podrobnosti pošleme přihlášeným cca 10 dní předem.

týden od 16. 8.  Možné jednodenní nedo i dvoudenní akce (Sv. Ján? Terezín? Tábor?) podle zájmu. Kdo bude doma a uvažoval by se zapojit, napište Františkovi sms. Podrobné info vyvěsíme vždy pár dní dopředu na webu.

týden 23. - 27. přípravný týden - probíhají opravné zkoušky a náhradní termíny obhajob PP mí, pomoc ve škole i jinde, odpoledne možnost zajímavých akcí (ZOO, plavání, příprava výstavy DNV na magistrátu apod.). Přesné termíny (zřejmě út - čt) a možnosti pošleme včas.

30. vernisář výstavy obrázků z Dostaňte nás ven na magistrátu.

září 2021

1. - 5. 9.  Úvodní výjezd - pěší putování, součástí bude i přechodový rituál ksí na vyšší stupeň.

říjen 2021

Brigády v Boskově (starší ročníky) ???

obhajoby záměrů profilových prací omí

listopad 2021

týden od 6.11. Umělecký výjezd - Vesmír