Letní putování - podrobné informace

Dobrovolné putování na souši i po vodě (jen pro učitele a stávající a bývalé studenty) v termínu 11. – 16. srpna 2014 se blíží. Zde jsou podrobné informace:

Sraz: v pondělí 11. srpna v 8:40 na Hlavním nádraží na obvyklém místě. 

S sebou: stan do skupiny, spacák, karimatku, misku a lžíci, nůž, oblečení na túru po Šumavě (i pro případ deště - doporučujeme deštnik nebo naopak velkého vedra) i do lodi (hl. boty do lodi), čepici na hlavu, baterku, potvrzení o bezinfekčnosti, kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Každého prosíme, aby s sebou vzal do společného půlku chleba, balíček plátkových sýrů, trvanlivého suchého salámu, marmeládu nebo balíček tavených sýrů a aby každý měl dvě lahve na pití. Zároveň si nechte v batohu místo na to, co nakoupíme v Železné Rudě. První dva dny totiž nebude možno nikde nakupovat a i voda nebude na každém rohu:). Takže budeme po cestě rádi, když vezmete napečené dobroty od maminek, baiček, tetiček i sebe (a nesníte je hned ve vlaku :)

Cena je trochu vyšší, než vloni - 1700,- , abychom měli rezervu, co zbude se rozpočítá a vrátí. Tj. ti, kdo už platili zálohu, přinesou jen 1200,- , ostatní 1700,- Kč.

Plánovaná trasa povede ze Železné Rudy na Poledník (cca 20km), druhý den odtud přes Srní do Radešova (cca 23km) a poslední pěší den se vydáme podél řeky do Sušice (cca 17 km). Odtud vyjedeme po řece - úseky: Střelské Hoštice - Štěkeň - Putim.

Návrat: v sobotu 16.8. večer do Prahy, pravděpodobně v 18:20 do haly Hlavního nádraží. 

 

Přejeme krásné léto a těšíme se na viděnou

 

Přihlašování již bylo uzavřeno. Počítáme s účastí těchto našich kamarádů: Matyáš K., Maty J., Ella, Martin a Tereza L., David St., Tomáš K., Marek Ad., Ester, Ema, Matyáš Dv., Martin K, David Št., Lukáš K., Dominika, Ondra H., Verča Š., Janek, Miloš, Bertík Sl., Sophie, Adam Dr., Roman, Vašek, Jakub G, Nikýs Bed., Jáchym B., Matouš B., Bětka, Bára Kadl., Karel, Franta, Ríša, Šárka, Marek M., Eliška B., Terka K, Kamil?

 

Případné nejasnosti na tichy@prirodniskola.cz nebo adam.drmota@gmail.com.