Letní putování 2015 - podrobné informace

Letní putování po souši a po vodě se blíží. Tentokrát se vypravíme do západních Čech, projdeme Slavkovský les a splujeme část řeky Ohře. Předběžná trasa je: Mariánské Lázně – Prameny – Bečov nad Teplou – Loket - Karlovy Vary – Hubertus – Vojkovice - Perštejn.

Zde jsou účastníci, kteří se přihlásili a se kterými počítáme:

Max, Karolína, Kryštof Z., Ota, Matěj Z., Jakub K., Ema, Ellen, (Šárka), Ester, Ondřej Mi, Martin K., Richard, Martin Li, Kristýna, Matouš, Tomáš K, Adam Dr, Veronika Š, Robert S, Jakub G. (Pyšely), Nikýs B. (Pyšely), Michal D. (Pyšely), Zoja, Vojta (Zojin vnuk), Marek M., Kamil (+dítě), Jitka, František.

Pokud by někdo věděl, že nepojede, nebo se naopak přihlásil a v seznamu není, dejte mi vědět na tichy@prirodniskola.cz .

Sraz: v pondělí 10. srpna 2015 v 7:45 na Hlavním nádraží na obvyklém místě.

S sebou: stan do skupiny, spacák, karimatku, misku a lžíci, nůž, oblečení a dobré boty na túru (i pro případ deště - doporučujeme deštník, nebo naopak velkého vedra) i do lodi (hl. boty do lodi), čepici na hlavu, baterku, potvrzení o bezinfekčnosti, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, jídlo na cestu (první společné jídlo bude studená večeře). Každého prosíme, aby s sebou vzal balíček plátkových sýrů, trvanlivého suchého salámu, marmeládu nebo balíček tavených sýrů a aby každý měl dvě lahve na pití. Zároveň si nechte v batohu místo na to, co nakoupíme v Mariánských Lázních (tam bude možnost si i dokoupit). Také budeme po cestě rádi, když vezmete napečené dobroty od maminek, babiček, tetiček i sebe (a nesníte je hned ve vlaku :)

Cena: 1700,-, abychom měli rezervu, co zbude, se rozpočítá a vrátí. Tj. ti, kdo už platili zálohu, přinesou jen 1200,- ostatní 1700,- Kč. Zahrnuje dopravu, kempy, společné jídlo, poplatek za zapůjčení lodí a vodáckého vybavení, vstupy…

Návrat: v sobotu 15. srpna večer, čas upřesníme aktuálně, ale pravděpodobně mezi 18 a 19. hodinou na Hlavním nádraží.