Letní putování 10. - 14. srpna | aktuální info

ČTĚTE PROSÍM POZORNĚ:

Sraz v pondělí 10.8., v 7:00 na Hlavním nádraží u Luxoru, návrat v pátek 14.8. v podvečer na Hlavní nádraží. Během pěri dní projdeme část Krušných hor mezi Kraslicemi, Nejdkem a Ostrovem.

S sebou klasické vybavení na puťák - spacák, karimatku, stan (domluvte se, ponesete si to sami), jídelní misku a lžíci, hrníček, deštník, pevné, dobře prošláplé boty (i když většina tras je do 20 km za den), kartičku zdravotní pojišťovny, 2 PET lahve, jídlo pro sebe na pondělí (oběd na cestu a na večer něco na opékání), NŮŽ!!!

Navíc bude letos určitě potřeba rodiči podepsané potvrzení o bezinfekčnosti  (prosím ráno o přeměření teploty) a doklad o věku (kvůli vlaku)rouška a lahvička s desinfekcí.

Taktéž bude potřeba, abyste rovnou koupili a vzali nějaké společné jídlo: každý 1/2 chleba (ideálně krájeného a zabaleného), balíček plátkového sýra a plátkového trvanlivého salámu, můžete i menší marmeládu. A ideálně si ještě nechte místo, něco vám přihodím:)

Příspěvek (doprava, stanování, jídlo): 1200,- Kč (co zbude, se vrátí)

Zatím počítáme s Jakubem F., Kájou (a Jonášem), Ester, Matyášem Pr., Matyášem Bur., Tomem a Robinem Kov., Járou a Kubou Jan., Aničkou Pr., Aničkou Ku. Žofkou, Adamem N., Matildou, Ondrou M. a Matyášem Ber.

Přejeme vám hezkou neděli a doufáme, že všechno klapne a v pondělí se uvidíme a společně vyrazíme za dobrodružstvím.

František a Marek