Letní puťák a voda - Pošumaví 2016 - aktuálně

Ahoj kamarádi!

Letní putování po souši i po vodě se blíží. Putovat budeme Pošumavím, pěší část z Volyně přes Javorník a Kašperské Hory do Sušice. Denní trasy jsou max. 20 km. Ze Sušice se vydáme na lodích přes Střelské Hoštice a Strakonice do Putimi.

Sraz v pondělí 8. 8. v 7:40, na Hlavním nádr. na obvyklém místě, návrat v sobotu 13. 8. večer, pravděpodobně v 18:30 na Hlavní nádraží.

Určitě budete potřebovat stan (ideálně se s někým domluvte, ať jich netaháme moc), spacák, karimatku, misku, lžíci, jídlo ve pondělní společný večerní stůl (trvanlivé – může být horko), nůž, boty do lodi s pevnou patou (ideálně staré tenisky) a oblečení do lodi, čepici, deštník nebo pláštěnku, dobře prošlápnutí boty na pěší část, oblečení pro případ nepříznivého počasí, potvrzení o bezinfekčnosti.

POZOR! Ve druhé polovině týdne se má ochladit, zvláště k ránu, tak si nezapomeňte vzít teplé oblečení.

Cena: 1700,- (doprava, společné jídlo, půjčovné lodí a vybavení, kempy), pokud něco zbude, vrátí se. Tj ten, kdo už zaplatil zálohu, přinese jen 1200,- Kč, ostatní 1700,- Kč.

Tady je seznam těch, se kterými počítáme. Pokud tam nejste a máte být, nebo naopak jste se přihlásili a už víte, že nepojedete, napište mi sms na 603995726. Tamtéž neváhejte napsat, kdybyste se na cokoli chtěli zeptat. Předem vás prosíme, abyste si akci domluvili tak, abyste tam byli celou dobu.

mi: Kája, Simon, Ota, Jakub F., Matěj Z., Max, Kryštof Š., Ondra F., Amálka; ny: Arnošt, Jirka B., Ondra Mik., Ester B., Kenan, David L., Štěpánka, Zoe, Matyáš B.; la: Jakub K., Ella, Ema, ka a další: Martin, Tomáš K., David Š., Jakub Z., Adam Dr., Jakub G., Martin L., Franta, Marek M., Zoja + Vojta, Sam Sl., Kristýna V., Verča Š., Honza Mr., Pavel Š

Přeji vám krásné prázdninové dny a těším se na viděnou.

František