Letní puťák Krušné hory - Ohře 2017 - podrobné info

Ahoj kamarádi, letní putování po vodě a po souši je už za týden a tak posílám pár informací, které budu na tomto místě pravidelně nebo nepravidelně aktualizovat.

Především s kým počítáme (tj. kdo se přihlásil - zdůrazňuji, že akce je určena pouze pro aktuální a bývalé studenty kromě nové primy - ti budou moc jet až za rok): 

Matyáš B., Amálka, Kuba F., Verča,Tomáš Jelšik, Matyas Prokopius, David Steklý, Adam T., Matěj Zeman, Vávra, Kryštof Š., Ondra F., Tomas M., Maruska P., Marek P., Ondra M., Filip St., Samuel, Arnost, Ondra M., Mari, Roza, Karolína, Štepánka, Zoe, Ester B., David D., Julča, Ríša, Vojta + Zoja, Adam W., Martin Kekrt, Kenan, Max, Štěpán Ř., Lukáš N, Matouš N, Pavel P., Bedřich, František, Marek

Už máme úplně plno! Kdybyste někdo věděl, že jet nemůžete, dejte vědět.

Odjíždíme v pondělí 7. srpna, sraz na Hlaváku na obvyklém místě v 9:00, čeká nás cesta do lůna hor a putování po krásných hřebenech. Ve středu pak popojedem vláčkem do Lokte, odkud vyrazíme na kanoích Dronte, který je naším partnerem přes Karlovy Vary do Hubertusu a dále Vojkovic, Pernštějna a Klášterce nad Ohří, kde naši plavbu zakončíme.

S sebou: stan (do skupiny - ponesete si je klasicky sami), karimatku a spacák, jídelní misku a lžíci, zavírací nůž, plavky, boty do vody, deštník, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti a další věci běžné na našich výpravách. jídlo na cestu (první společné studené jídlo bude v pondělí večer a i tam se počítá s tím, že něco vezmete na společný stůl). Je možné, že zažijeme různé počasí - od veder i po poměrně zimu a určitě i zaprší (nezapomeňte, že půjdeme Krušnými horami, i když jedno spaní bude pod střechou), tak se na to vybavte. Zároveň myslete při balení na to, že na vodáckou část musíte všechno nacpat do barelu do lodi.

NECHTE DOMA ZBYTEČNOU ELEKTRONIKU!!! Jedeme prožívat skutečnost tady a teď!

Cena: 1700,- (cesta, ubytování v kempech a pod střechou, půjčení lidí, jídlo) , ale pravděpodobně se něco bude zase vracet. Ten, kdo už platil zálohu, přineste jen 1 200,- Kč, ostatní plnou částku.

Dále budou úplně super dobroty na společný stůl (který bude na zemi) na pondělní večer a dále každý balíček plátkového sýra, příp. i trvanlivého salámu a ještě něco trvanlivého na namazání na chleba (marmeládu, burákové máslo apod.). Po vystoupení v vlaku NEBUDE možné si nic koupit, tak nezapomeňte hlavně dost lahví s pitím (vodu budeme moct brát nejdříve v úterý v poledne).

Můžete se těšit na setkání s kamarády, krásnou přírodu, čtení na pokračování, večerní ohně a vyprávění, ale i občas trochu té námahy a hecu při zdolávání překážek...

Návrat v sobotu 12. července v 18:40 na Hlavák. Těším se na setkání a kdyby někdo potřeboval něco vědět sms-kujte na 603995726 (nevolejte a nepište prosím maily ani na fb).

František