Lambda-ZSV-A6

Hodnocení portfolia A6.

v hodnocení portfolia budu chtít: alespoň jednu podmínku A4 - A5 v portfoliu (tzn. výjezd EU a test). V hodnocení se zamyslíte nad dvěma otázkami. A nechci jen to, co vás jenom tak z fleku napadne. Bude to podloženo nějakými informacemi (zdroji: web organizace, novin článek...).

1) Jakým způsobem ovlivňuje můj život nějaká mezinárodní organizace. Vyberte něco, co se vás týká. (pokud hrajete nějaký sport, tak např. jak ovlivňuje váš sport mezinárodní organizace, případně všechny z nás ovlivňuje EU, když si ji vyberete, tak chci konkrétní dopady na váš život). Vše řádně odcitujte. Uveďte konkrétní příklad. 

2) Jakým způsobem mohu ovlivnit já sám/sama svět okolo sebe (vypište, co nejvíce možností, které se vztahují k vám a nějakým mezinárodním organizacím). Těm, co ještě nebylo osmnáct, to napíší, jako by jim osmnáct bylo. Zase se nabízí EU, ale určitě přijdete i na další. Např. nějaké nevládky, petice, dopisy, nebo i politika u nás doma ovlivňuje chod EU, NATO)

Cílem této podmínky je abyste si sami na sobě uvědomili, kolik toho můžete vy sami ovlivnit a jakým způsobem zasahuje ať pozitivně, negativně nebo neutrálně do vašich životů síť mezinárodních organizací.

 

Hodnotit budu kvalitu zpracování tedy, co vás všechno napadne, kreativitu, jak to odzdrojujete. Rozsah  předpokládám jednu normostranu A4 (1800) tzn. asi 350 slov. 

 

Termín odevzdání je nejpozději do 9.1.2018