Lambda: Výjezd do Vídně

Výjezdu do Vídně se budou účastnit studenti Lambdy, kteří úspěšně splnili podmínky v prvním čtvrtletí a o cestu projevili zájem. Na programu bude mj. návštěva partnerského gymnázia, společný program v přírodovědném a technickém muzeu, prohlídka historického centra a návštěva vánočních trhů. Část našich dětí bude ubytována v hostitelských rodinách, část bude bydlet v hostelu v centru města poblíž partnerské školy .Obědy ve školní jídelně ZŠ Strossm. nám. jsou odhlášeny pro tyto studenty ve st a čt (3., 4.12.).

  • Odjezd je přímo ze školy v úterý 2. 12. (budeme odcházet ještě před koncem poslední hodiny). Pojedeme linkovým autobusem společnosti Student Agency, odjezd z autobusového nádr. na Florenci. Věci je tedy nutné mít sbalené již ráno do školy.
  • Návrat je naplánován na čtvrtek 4. 12. ve večerních hodinách (plánovaný příjezd autobusu 20:30h).Opět cesta autobusem se spol. Student Agency, příjezd na aut. nádr. na Florenci.  V pátek pak bude probíhat normálně výuka.
  • Cena 1700,- Kč (přineste do pátku 28.11.). Cena zahrnuje cestu, noclehy se snídaní, jídlo, které budeme kupovat na místě na středeční a čtvrteční oběd,  jízdné po Vídni, vstupné ad. Rozpočet je rámcový, některé položky nelze naplánovat.
  • Cestovní zdravotní pojištění bylo uzavřeno pro všechyn studenty hromadně.
  • S sebou: cestovní doklad (pas nebo občanský průkaz), vhodné oblečení na pohyb venku i na slavnostní setkání v aule školy, jídlo na společný stůl na úterní večer (ti, co budou v hostelu), resp. dárek do hostitelské rodiny (ti, co tam budou spát), společné jídlo podle rozpisu, lahev s pitím, hygienické potřeby, visací zámek na skříňku (jen ti, co budou spát v hostelu), kartičku zdravotní pojišťovny, SPACÁKY NEJSOU POTŘEBA, přezůvky, připravené materiály na společný program (prezentace, vyprávění apod.), malé kapesné dle vašeho vlastního uvážení.

Ubytování v hostitelských rodinách: Ema, Barbora, Tereza, Ellen, Sophie, Šárka, Adam, Filip, Ondra, David, Samuel

Ubytování v hostelu ve Vídni: Kryštof, Matyáš J., Matyáš K., Jakub, Roman, Daniel, Jirka