Konec prázdnin a začátek školního roku v PŠ

Ahoj všichni,

moc děkujeme za skvělou pomoc s úklidem nových prostor v munuléím i stěhováním tento týden. Dobrá zpráva je, že nová škola je zkolaudována, věci přestěhovány a stavba těsně před předáním. 

Příští týden se v pondělí koná od 10:00 porada učitelů. Je pravděpodobné, že v úterý a/nebo středu uvítáme pomoc od dětí s přípravou nových prostor. Vše si ale s kolegy doladíme na pondělíní poradě. Takže kdo z našich dětí (tj. současných studentů a studentek) by měl v úterý nebo středu čas a chuť přijít pomáhat, napište mi mail na tichy@prirodniskola.cz , já se vám ozvu v pondělí, jestli něco bude a příp. od kdy a kde... Díky moc.

Další důležité informace vám přišly mailem, vybírám jen to nejdůležitější.

Během přípravného týdne 30.- 31. 8. je možné se přihlašovat na obědy ve ŠJ (osobně nebo mailem).

Úvodní výjezd je od pondělí 4. do pátku 8. září v Novohradských horách. Část trasy se jde v Rakoušku, proto bude potřeba doklad. A také stan, misku, lžíci a další puťákové vybavení. Sraz v pondělí v 10:20 na Hlavním nádraží. 

Běžná výuka začíná v pondělí 11. září v nových prostorách na Velké Ohradě, čas upřesníme během příštího týdne (pravděpodobně v 8:00).

V úterý 12.9. ráno nás ve škole přijde navštívit a požehnat nám 101 letý františkán Benedikt, který naši školu dlouhodobě sleduje a je naším velkým příznivcem a dobrodincem. Zváni jsou i rodiče. 
Ve čtvrtek 14.9. odpoledne bude den otevřených dveří v nové budově, na který naváží třídních schůzky (ještě upřesníme, jestli všech tříd, ale ksí každopádně).

Na webu školy v kalendáři jsou již těrmíny většiny větších akcí nového školního roku, tak s nimi prosím počítejte při plánování dalších aktivit. 

Děkujeme, přejeme příjemný zbytek prázdnin a těšíme se brzy na viděnou.

František Tichý